Focusight Technology Co.,Ltd

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
  • چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
  • چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
  • چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
  • چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
  • چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های: تمرکز
تعداد کارمندان: 500~1000
فروش سالانه: 150000000-200000000
سال تاسیس: 2009
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
معرفی

Focusight Technology Co.، Ltd

نمایه شرکت

Focusight Technology یک شرکت حرفه ای در زمینه بینایی ماشین و اتوماسیون است تا راه حل کاملی برای تشخیص تصویر صنعتی و پشتیبانی از تمام صنایع تولیدی در سراسر جهان ارائه دهد.شرکت ما در زمینه چاپ و بسته بندی تشخیص تصویر و تجهیزات مربوط به اتوماسیون ، آزمایش الکترونیک و نیمه هادی ، آزمایش شیشه ، آزمایش فیلم ، قطعات دقیق خودرو ، تجهیزات تشخیص الکترونیکی محصولات و تجهیزات اتوماسیون مونتاژ فعالیت می کند.

این شرکت دارای اولین تیم تحقیق و توسعه داخلی است که درگیر سیستم بینایی ماشین و توسعه خودکار است.تیم تحقیق و توسعه بیش از 10 سال تجربه در زمینه نوری ، نرم افزار تشخیص تصویر ، ماشین آلات ، الکتریکی و سایر فناوری های اصلی تشخیص تصویر و پشتیبانی از توسعه جهت اتوماسیون دارد.با تلاش مستمر ما در "انباشت فناوری اصلی و نوآوری تکنولوژیکی" ، شرکت در حال حاضر در موقعیت پیشرو قرار دارد.

در حال حاضر ، دفتر مرکزی و بخش تولید این شرکت در Changzhou واقع شده است و بخش تحقیق و توسعه در شانگهای است ، همچنین شرکت تابعه تجهیزات اتوماسیون ما در Suzhou راه اندازی شده است.در عین حال ، ما مرکز بازاریابی حرفه ای و خدمات مشتری را در پکن ، چنگدو ، شنژن ، کونمینگ و جینان و جاهای دیگر داریم.شهرهایی که بازار از ژاپن ، کره ، تایلند ، سنگاپور ، هند و خاورمیانه است ، سپس به اروپا ، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی و دیگر کشورهای جهان گسترش یافته است.شرکت به دنبال موفقیت در انتظارات مشتری ، ایجاد بیشترین ارزش مشتری ، برای ارتقاء صنعت تولید از اتوماسیون به ماموریت هوشمند است!

چشم انداز ما

فناوری و خرد محصولات واجد شرایط را ایجاد کرده و کیفیت زندگی را بهبود می بخشد!

ماموریت ما

ارائه بهترین تجهیزات بینایی ماشین و راه حل سیستم ، ایجاد ارزش طولانی مدت برای مشتری و ترویج صنعت تولید برای حرکت به سمت هوشمندی از اتوماسیون.

ارزش اصلی

احترام و دلسوزی: به اصطلاح "احترام" مورد حمایت ما به معنای اداره امور مطابق با ماهیت اشیاء ، مطابقت با حقیقت طبیعت ، رعایت قوانین عینی ، رعایت بزرگراه و احترام است.به اصطلاح "شفقت" به معنای رفتار مطابق با طبیعت انسانها ، ترک خواسته خودخواهانه ، نشان دادن طلبگی برای دیگران ، حفظ قلب نوع دوستی و گرامی داشتن همدردی است.

مشتریان خود را موفق کنیم: انگیزه بقا و توسعه ما از رضایت مشتریان ما از محصول و خدمات ما ناشی می شود.بزرگترین تعهد ما به مشتریان این است که منافع مشتریان خود را به عنوان بالاترین منفعت ، نیاز مشتری (مشتریان) را به عنوان نیاز اصلی و رضایت مشتریان را به عنوان تنها استاندارد برای بازرسی دستاوردهای کاری خود با ارائه کیفیت بالا در نظر بگیریم. محصولات ، راه حل کلی ، خدمات برتر و کمترین قیمت برای مشتریان ، و ایجاد مستمر حداکثر و دائمی ترین ارزش مشتری.

کارکنان ما را موفق کنید: کارکنان اساس موفقیت Focusight هستند.کارکنان جدی و مسئول در پی تعالی بزرگترین ثروت Focusight هستند.ما به دانش ، شخصیت و خواسته های فردی احترام می گذاریم ، از احترام متقابل بین شرکت و کارکنان ، بین افراد برتر و زیردست و بین کارکنان حمایت می کنیم و صادقانه با یکدیگر رفتار می کنیم.ما به کسب نتایج تیمی با مبارزه جمعی توجه می کنیم و همچنین به تسهیل پیشرفت خود و توانایی کارکنان و تحقق بازده ثروت فردی مفتخریم.

استقامت: وقتی هوش و اعتقاد ما با سختی و ناامیدی روبرو می شود ، ما معتقدیم که افراد بزرگ در دوران باستان کسانی بودند که یا در زمینه خاصی استعداد داشتند ، یا از اراده پشتکار برخوردار بودند.ما طرفدار این هستیم که با اراده قوی و غیر حساس در جهت خود قدم برداریم ، نه اینکه با حساسیت شدید و هوش موقت با مشکلات و مشکلات روبرو شویم.قدرت بی حسی نه تنها روش ، بلکه حکمت برای ما است.

حقیقت جویی و نوآوریseeking حقیقت جویی و نوآوری: ما معتقدیم که نوآوری با تمرکز بر تقاضای مشتریان ، روح ما را به جلو سوق می دهد و نقش اصلی را بر عهده دارد.ما فکر می کنیم که نوآوری را نمی توان با یک ضربه به دست آورد ، تحقق آن به دوره های طولانی انباشت سخت نیاز دارد.نوآوری یک نوع فلسفه است تا یک عمل.این از شجاعت ما در جستجوی حقیقت بی پروا ، از روح سیری ناپذیر ما در فراگیری گسترده و جستجوی دانش ، از نگرش ما برای احترام به حقیقت فراتر از سود مادی و احساسات انسانی ، و از ارادت ما به صنعت و مشتری و ما ناشی می شود. بررسی و بررسی عمیق شدن واقعیتما دائماً سطل آشغال را دور می ریزیم و قسمت ظریف را حفظ می کنیم ، غلط را حذف می کنیم و حقیقت را حفظ می کنیم ، به طور مداوم بهبود می یابیم ، تلاش های زیادی را برای ارتقاء و پذیرش نوآوری در فن آوری ، برنامه ، فرآیند ، طراحی ، بازاریابی و مدیریت انجام می دهیم.

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0

تاریخ

2009-تمرکز 5 نفر ایجاد کنید.در ماه سپتامبر ، یک منبع نور لیزری با ستون نوری ایجاد شد

2010-تمرکز 35 نفربه

در ماه دسامبر ، ما یک منبع نور گنبدی ایجاد کردیم که می تواند بهتر با تصویربرداری از محصولات لیزری سازگار شود.

در ماه اکتبر ، پلتفرم تشخیص واحد fs300 توسعه یافت و فناوری اصلی انتقال چرخ های جانبی شناور هوا با حداکثر سرعت 120 متر بر دقیقه به تصویب رسید.و به نوبه خود به بازار تست سیگار تبدیل شد.

در ماه مارس ، fs-shark single sheet Detection Software v1.0 توسعه یافت.

2011-تمرکز 68 نفر

در ماه نوامبر ، سیستم تشخیص آفلاین v2.0 برچسب سیگار فرفری منتشر شد و بازده بازرسی بررسی بهینه شد.این یک راه حل کامل برای تحویل حلقه برچسب سیگار ارائه می دهد.

در آوریل ، fs-id-1020 ، یک سیستم تشخیص کد نظارت بر اساس اسکن خط ، توسعه داده شد و در جلسه ارتقاء مشتری شاندونگ ارائه شد.حداکثر سرعت می تواند به 150 متر در دقیقه برسد.

در ماه مارس ، ما پلت فرم تشخیص ورق fs300b ، طراحی جدید VI را توسعه دادیم و آن را با موفقیت در نمایشگاه چاپ جنوب چین راه اندازی کردیم.بیشترین سرعت 140 متر بر دقیقه است و عملکردهای کاغذ عمودی دوگانه ای برای دریافت ضایعات و محصولات نهایی دارد.

2012-تمرکز 84 نفر

در ماه نوامبر ، V3.0 بر اساس سیستم تشخیص سرعت 200 متر در دقیقه منتشر شد.

در ماه سپتامبر ، روشن کننده لوله توسعه یافت و روشنایی روشنایی آن از 400000 لوکس فراتر رفت.

در ماه مه ، محصولات fs300b این شرکت در نمایشگاه دروپا در دوسلدورف آلمان شرکت کردند و با موفقیت به مشتریان در دبی فروخته شدند.

در ماه ژانویه ، شرکت سخت ترین گواهینامه GS را در اروپا به منظور اطمینان از صدور گواهینامه ایمنی محصولات فروخته شده در خارج از کشور تکمیل کرد.

2013-تمرکز 150 نفر

در دسامبر ، عملکرد سالانه دو برابر شد و ارزش خروجی به 100 میلیون رسید.

در اکتبر ، ما شروع به گسترش راه حل های تشخیص کیفیت در زمینه های جدید مانند لوازم الکترونیکی مصرفی ، محصولات تنباکو و غیره کردیم.

در ماه مه ، محصولات ستاره fs-gecko500 منتشر شد و پلت فرم انتقال مکش کامل خراش و سایر مشکلات محصولات رده بالا را به طور م solvedثر حل کرد.پس از عرضه محصول ، در آن سال ده ها میلیون ارزش خروجی به شرکت کمک می کند.

2014- تمرکز 180 نفر

در ماه اوت ، شرکت اتوماسیون Suzhou تاسیس شد تا طراحی و تولید تجهیزات اتوماسیون غیر استاندارد را تا حد زیادی افزایش دهد.در همان زمان ، تیم اتوماسیون جنوبی چین برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان لوازم الکترونیکی مصرفی در جنوب چین تاسیس شد.

در ماه ژوئن ، این شرکت مقر خود را از شانگهای به منطقه توسعه اقتصادی ووجین ، چانگژو ، استان جیانگ سو منتقل کرد.محموله های کارگاهی دو برابر شد ، این شرکت به یک شرکت با تکنولوژی بالا در منطقه توسعه اقتصادی Wujin تبدیل شده است.

2015-تمرکز 200 نفر

در ماه اکتبر ، فروش راه حل های آزمایش و اتوماسیون در صنایع مختلف رضایت بخش بود و 51 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

در ماه آگوست ، پیشرفت های تکنولوژیکی زیادی در زمینه های تشخیص و اتوماسیون ظاهر محصولات الکترونیکی ، تشخیص درجه بندی و اتوماسیون محصولات تنباکو انجام شد و تعداد مشتریان جدید دو برابر شد.

در ماه ژوئن ، عنوان "شرکت فناوری پیشرفته" را کسب کرد ، گواهینامه "محصولات فناوری پیشرفته Changzhou" را گذراند و در تدوین استانداردهای ملی شرکت کرد.

در ماه فوریه ، ساخت سیستم این شرکت ارتقاء یافت و PLM ، ERP و سایر سیستم ها برای اطمینان از اجرای سه فرآیند تجاری اصلی (IPD ، LTC ، ITR) برنامه ریزی شد تا آنلاین شوند.

2016-تمرکز 240 نفر

در ماه دسامبر ، عنوان "شرکت نمایشی تولید خدمات با محوریت جیانگ سو" را از آن خود کرد.

در ماه جولای ، ما ساختار استقرار و پیوست برگ توتون را طراحی و توسعه دادیم ، تحقیق و توسعه نمونه اولیه نسل سوم را تکمیل کردیم و هوش مصنوعی و الگوریتم یادگیری عمیق را به نرم افزار طبقه بندی وارد کردیم.

در ماه جولای ، در تهیه پیش نویس خط استاندارد JB / t12373-2015 دستگاه تست کیفیت تست چاپ کاغذ ، که به طور رسمی منتشر شد ، شرکت کرد.

در ماه مارس ، پروژه تحقیق و توسعه و واردات آیفون با موفقیت درب بازرسی ظاهر دستگاه را در صنعت 3C باز کرد.

2017-تمرکز 300 نفر

در ماه دسامبر ، تحقیق و توسعه سیستم مرتب سازی برگ دخانیات نسل چهارم به پایان رسید و الگوریتم نرم افزار یادگیری عمیق بهبود یافت.

در ماه اکتبر ، "تجهیزات بازرسی بصری هوشمند برای محصولات دیافراگم گرافن" به عنوان "اولین تجهیزات اصلی و اجزای اصلی در استان جیانگ سو" توسط کمیسیون فناوری اطلاعات و اقتصادی جیانگ سو شناخته شد.

در ماه مارس ، ما به همکاری استراتژیک با AVT Israel دست یافتیم تا به طور مشترک یک راه حل تشخیص 100٪ مقرون به صرفه برای بازار چین راه اندازی کنیم.

در ماه ژانویه ، بخش تجارت تلفن همراه تاسیس شد و به طور مستقل فعالیت می کرد.

2018-تمرکز 350 نفر

در ماه آگوست ، دهمین سالگرد تاسیس ZhengTu ، پلت فرم الگوریتم اصلی یادگیری عمیق صنعت هوش مصنوعی FS منتشر شد

در ماه جولای ، بخش تجارت تلفن همراه با موفقیت دستگیره ساعت و سایر دستگاه ها را توسعه داد

در آوریل ، نرم افزار نورپردازی به علاوه ، یک نرم افزار تست قدرتمند ، برای اولین بار راه اندازی شد

سرویس

Focusight Technology یک شرکت حرفه ای است
در دید دستگاه و اتوماسیون برای ارائه راه حل کامل تشخیص تصویر صنعتی
و پشتیبانی از کلیه صنایع تولیدی در سراسر جهان.

 

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 1

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 2

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 3

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 4

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 5

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 6

 

تیم ما

این دفتر در سال 2009 تأسیس شده و در Changzhou (با مساحت 22000 متر مربع) واقع شده است و دارای شعباتی در سوژو (با مساحت 3000 متر مربع) و شنژن (با مساحت 3000 متر مربع) است. 500 کارمند ، 280 پرسنل تحقیق و توسعه ، بیش از 80 درصد دانشجویان ، 6 پزشک و 200 استاد وجود دارد.

 

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 1

چین Focusight Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 2