چگونه می توان تفاوت را بعد از اپیدمی مشاهده کرد؟ —— برای دیدن نمایشگاه چاپ در سال 2023 به Dongguan بیایید!

March 13, 2023

بهار 2023 فرا رسیده است، اما دنیای پیش روی ما سریعتر می شود و به نظر می رسد همه با عدم اطمینان احاطه شده اند.بعد از اپیدمی چگونه باید جلو رفت؟

پایبندی به هدف ارتقای صنعتی "تولید هوشمند" قوی ترین تضمین برای ما برای مبارزه مشترک با خطرات نامطمئن آینده است.Focusight Technology Co., Ltd.همچنان به ایجاد یک راه حل کامل برای بازرسی کیفیت چاپ با کیفیت بالا ادامه می دهد و به مشتریان شرکت چاپ برای دستیابی به ارتقاء صنعتی کمک می کند!

صنعت چاپ نیز ردپای بهار را دنبال می کند و رونق را آغاز می کند.در ماه آوریل، نمایشگاه بین المللی فناوری چاپ گوانگدونگ طبق برنامه برگزار شد.ژنگتو محصولات ستاره خود را ارائه خواهد کرد، بیایید با هم نگاهی به نمایشگاه چاپ بیندازیم:

1. چسباندن جعبه آنلاین FS-SHARK-N650 ماشین بازرسی کیفیت

جعبه خمیر آنلاین دستگاه بازرسی کیفیت FS-SHARK-N650 نرم افزار جدید توسعه یافته را با استفاده آسان بارگیری می کند.مدل سازی ساده است، هدف تشخیص قفل سریع به طور خودکار استخراج می شود و مدل سازی ترسیم در یک زمان انجام می شود.اپراتورها می توانند یاد بگیرند و استفاده کنند، و همچنین می توان به راحتی با تعویض محصول کنار آمد.

استفاده آسان نرم افزار مدل سازی سریع 3 دقیقه:

 

 1. استخراج خودکار متن و الگوها، ترسیم پارامترهای سلسله مراتبی.
 2. قالب تماس سریع تاریخچه، تک برش سریع.
 3. گزارش تجزیه و تحلیل آماری تولید و مصرف فوق العاده قوی.

 

حالت فاصله منفی

 

 1. گلوگاه حالت جمع آوری ماشه سنتی تک ورقی، منطق کسب ماشه غیرعادی را حذف می کند و ظرفیت تولید را بیش از 30 درصد افزایش می دهد تا تقاضای واقعی تجهیزات آنلاین جعبه خمیری اصلی در بازار را برآورده کند.

 

سایر نکات برجسته - سرعت بالا

 

 1. سرعت تشخیص: تا 320 متر در دقیقه.
 2. صرفه جویی در نیروی انسانی: خط جعبه چسباندن می تواند هزینه نیروی کار را کاهش دهد، جمع آوری کاغذ بازرسی خارج از خط و کاغذ تغذیه جعبه چسب فقط به 2 نفر نیاز دارد.
 3. تبدیل انعطاف پذیر: می تواند به اتصال آفلاین چندین دستگاه جعبه خمیری با سرعت پایین تبدیل شود.
 4. کاهش خراش: چاپ رو به پایین برای کاهش خراش چاقوی کارت روی مواد چاپی.

 

2. سیستم تست آنلاین چاپ افست FS-SWAN

مزایای تجهیزات:

 

 1. چاپ افست بازرسی کامل به جای بازرسی نمونه، زباله های بزرگ، زباله های مداوم دیگر شبکه را از دست نمی دهند.
 2. از طریق سفارش تولید و مصرف و کنترل آمار نوع نقص، میزان خوب را تا حد زیادی بهبود می بخشد.
 3. آمار مکمل عملکرد سریع، برای دستیابی به مکمل دقیق.

 

 

تعویض ماشین:

سریع تر، دقیق تر، استفاده آسان تر، پایدارتر.تجهیزات چاپ و بازرسی می تواند به طور موثری از خروج محصولات معیوب از کارخانه جلوگیری کند، کارایی تشخیص را بهبود بخشد و به میزان زیادی در نیروی کار صرفه جویی کند.

کاهش هزینه و مصرف:

از طریق نسخه پیش از چاپ، تشخیص آنلاین چاپ، تشخیص به موقع خطاها، پایان دادن به اسقاط مداوم، از منبع برای کاهش مصرف مواد خام.

"دستیابی به مشتری"مهمترین فرهنگ سازمانی است. ایجاد ارزش برای مشتریان پایه و اساس جای پای ما است. ما صمیمانه از شما دعوت می کنیم تا از غرفه نقاشی دیدن کنید تا در مورد طرح ارتقاء کنترل چاپ بیشتر بدانید.

شماره غرفه فوکوسایت: 4A-1201

زمان نمایشگاه: 11 الی 15 آوریل 2023

آدرس نمایشگاه: Dongguan، مرکز نمایشگاه بین المللی مدرن گوانگدونگ چین.