دیگر "نیروی انسانی زیاد" وجود ندارد...... تجارت گل مزیت دارد! ——تجهیزات بازرسی هوشمند و بسته بندی خودکار گل فوکوسایت

March 15, 2023

آخرین اخبار شرکت دیگر "نیروی انسانی زیاد" وجود ندارد...... تجارت گل مزیت دارد! ——تجهیزات بازرسی هوشمند و بسته بندی خودکار گل فوکوسایت
 

بخش اول"اقتصاد لذت خود" مصرف گل را افزایش می دهد

در گذشته، گل ها به جشنواره ها و صحنه های مهم مانند روز ولنتاین، روز مادر و پیشنهادات ازدواج مرتبط بودند و "مطمئن کردن دیگران" انگیزه اصلی مصرف بود؛دنباله ي جديدمخصوصاً از زمان شیوع این بیماری، جوانان می توانند با خرید یک دسته گل برای خود و قرار دادن آن ها روی میز یا میز ناهار خوری شان، شادی زیادی به دست آورند.

"اقتصاد خودخواهی" گل ها را به مصرف روزانه تبدیل کرده است. در سال 2021، بازار خرده فروشی گل های کشور من به 220,5 میلیارد یوآن خواهد رسید، که در مقایسه با سال 2020 با 17.5 درصد افزایش می یابد.تخمین زده می شود که تا سال 2031، تقاضای مصرف سالانه بازار برای گل در کشور من به 500 میلیارد یوآن خواهد رسید.

 

بخش دومفرصت ها و چالش های شرکت های گل

بازار رشد سریع، شرکت های گل در یونان، "ولایت گل بزرگ" با فرصت ها و چالش های بی سابقه ای روبرو هستند.امکان دارد که گل ها در تمام طول سال رشد کننددر سال های اخیر، تعداد کارگران و ساعات کاری در حال افزایش است.هزینه های نیروی کار افزایش یافته استاگر بهره وری کسب و کار گل خوب نباشد، حتی ممکن است شرایط خجالت آور وجود داشته باشد که تولید در هر مِو زمین برای پرداخت حقوق نیروی کار کافی نباشد.

به عنوان یک مثال، فرآیند طبقه بندی گل که نیاز به نیروی انسانی زیادی دارد، در واقع مشکلات زیادی در دسته بندی دستی وجود دارد:

 

 • زمان آموزش طولانی است، شدت کار بالا است، و گردش پرسنل بزرگ است؛
 • میزان دقت طبقه بندی دستی زیاد نیست، بسیار ذهنی است و به شدت توسط عوامل خارجی مانند سطح حرفه ای، خلق و خوی و فشار مختل می شود.
 • استخدام افراد سخت است، و حفظ افراد حتی سخت تر است.

 

این مشکلات منجر به از دست دادن محصولات گل و کاهش سریع کیفیت می شود که بر قیمت فروش تاثیر می گذارد و به شدت به منافع شرکت های گل آسیب می رساند.

چگونه مشکلات استخدام دشوار و بسیاری از مشکلات دسته بندی دستی را حل کنیم؟ چگونه با بهبود کیفیت گل ها در رقابت بازار برتری کسب کنیم؟

قسمت سومفوکوسایت گل تجهیزات طبقه بندی هوشمند

برخی از شرکت های گل در یوننان در یافتن یک ابزار تیز برای کمک به آنها در شکستن "هوش مصنوعی" - تجهیزات هوشمند طبقه بندی گل که توسط Focusight توسعه یافته است - پیشرو بوده اند.فوکسایت تحقیقات و آزمایش های زیادی روی انواع گل های داخلی انجام داده است، که می تواند به طور موثر کار دستی را جایگزین کند تا کارایی را بهبود بخشد، دقت درجه بندی را بهبود بخشد و از دست دادن مواد گل را کاهش دهد، بنابراین کیفیت گل و قیمت های کارخانه را بهبود بخشد.

 

تجهیزات طبقه بندی هوشمند گل که توسط Focusight توسعه یافته است دارای ویژگی های زیر است:

 

 • این دستگاه عملکرد اندازه گیری طول ساقه و برگ گل را دارد و می تواند سطوح متعددی را با توجه به نیازهای شرکت ها متمایز کند.
 • دارای توابع طبقه بندی گل های چند گونه، طبقه بندی اندازه گل سر و طبقه بندی باز بودن گل است.
 • می تواند بازرسی ساقه گل و بازرسی آسیب جزئی گل را انجام دهد و دارای بیش از 30 تابع زیر است؛
 • فقط 4 نفر براي بارگذاری مواد مورد نياز استو ظرفیت تولیدی تجهیزات حداقل 8000 قطعه در ساعت در صورت کار عادی و مداوم در هر واحد زمان است..

 

 
 

در مقایسه با ماشین های طبقه بندی خودکار گل خارجی در هلند و سایر کشورها، مجموعه Focusight الگوریتم های هوش مصنوعی را برای سازگاری با گونه های بیشتر،و دقت درجه بندی بالاتر استسطح درجه بندی و تعداد زیر سطل ها را می توان سفارشی کرد؛ عملیات ساده و آسان برای نگهداری است و درجه هوش بالا است.

بر اساس متوسط تولید روزانه ۸۰،۰۰۰ گل (۱۶ نفر برای دسته بندی دستی مورد نیاز است و فقط ۴ نفر برای تجهیزات دسته بندی خودکار مورد نیاز است) ، هزینه های نیروی کار می تواند بیش از ۴۰۰,هر سال 200 هزار تومان مواد گل به هدر می رود

 

بخش چهارمتجهیزات بسته بندی خودکار گل Focusight

علاوه بر این ، بر اساس طبقه بندی هوشمند ، تجهیزات بسته بندی خودکار گل پشتیبانی شده توسط Focusight عملکرد را بهبود می بخشد و کار را صرفه جویی می کند.

 

 • بسته بندی خودکار برای هر 10 قطعه
 • با انواع مختلفی از گل ها، سه عرض از کاغذ پارتیشن و سه طول مختلف از کاغذ بسته بندی سازگار است.
 • می تواند به طور خودکار با تجهیزات دسته بندی جلو متصل شود و به طور خودکار انتقال دهد.
 • مي تونه ساقه هاي گل هاي طولي و درجه ي مختلف رو با دقت برش بده
 • بهره وری تولید یک بسته بندیگر واحد ≥200 بسته/ساعت است.

 

همچنین اختیاری: ماژول بسته بندی و برچسب گذاری خودکار پس از بسته بندی.

 

برای هر سوالی مربوط به این تجهیزات، لطفا با تیم فروش ما تماس بگیرید یا ایمیل به عنوان overseasales@focusight.net