چاپ دعوتنامه 2022 چین جنوبی

February 24, 2022

آخرین اخبار شرکت چاپ دعوتنامه 2022 چین جنوبی

Focusight مایل است از همه شما دعوت کند تا در نمایشگاه چاپ جنوب چین 2022، نمایشگاه بین المللی چاپ چین جنوبی بین 4 تا 6 مارس 2022 شرکت کنید.

تاریخ ها را ذخیره کنید و از ما در سالن شماره 1.1 1625، نمایشگاه واردات و صادرات گوانگژو چین در منطقه A دیدن کنید، جایی که می خواهیم FA-Falcon و FS-SHARK-N650 خود را نشان دهیم.

FA-FALCON یک سیستم بازرسی آنلاین / آفلاین چاپ گراور / فلکسو و بازرسی است که به طور مشترک توسط Focusight و سازنده برتر بازرسی فیلم در جهان "Israel AVT" توسعه داده شده است، که می تواند به طور دقیق عیوب کیفیت ظاهری فیلم ها، برچسب ها، کاغذ نوک و غیره را تشخیص دهد. محصولات.

FS-Shark-N650 محصولی ساخته شده توسط Focusight است که می تواند کیفیت ظاهری دارو، غذا، مواد شیمیایی روزانه، چاپ کارتن بسته بندی بیرونی محصولات الکترونیکی، لمینیت، برنزینگ، برش قالب، کد متغیر و غیره و حداکثر سرعت را تشخیص دهد. به اندازه 350 متر دستگاه بازرسی تک ورق در دقیقه است.و می توان از آن به صورت آنلاین با چسب پوشه استفاده کرد که باعث صرفه جویی در کار و افزایش کارایی می شود.

نمی توانم مراجعه کنم، نگران نباش.اکنون گزینه ای برای بازدید آنلاین و دیدن نمایشگاه دارید.کدها در بروشور رویداد آورده شده است، لطفاً اسکن کرده و ادامه دهید.

لطفا به ما سر بزنید#دنبال کردن #ما را دنبال کنید #بسته بندی #کیفیت #رویداد #چاپ#چین #چین #پزشکی #فیلم #فن آوری #تمرکز